Tracking Code (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Active
lv: Aktīvs

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Code
lv: Kods

en: Structure
lv: Uzbūve

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
