Tracking Code (7.x-1.5) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Structure
mg: Tatitra
