Tracking Code (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Code
ml: കോഡ്
