Tracking Code (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Administration
os: Разамынад

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
