Tracking Code (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Pages
ru: Страницы

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Administration
ru: Администрирование

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Statistics
ru: Статистика

en: Configure
ru: Настроить

en: Active
ru: Активно

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Code
ru: Код

en: User Roles
ru: Роли пользователей

en: Structure
ru: Структура

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах
