Tracking Code (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Statistics
sl: Statistika

en: Configure
sl: Nastavi

en: Active
sl: Aktiven

en: Code
sl: Koda

en: Structure
sl: Struktura
