Tracking Code (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Administration
tr: Yönetim

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Active
tr: Etkin

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Code
tr: Kod

en: User Roles
tr: Kullanıcı Rolleri

en: Structure
tr: Yapı

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar
