Tracking Code (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Code
ur: کوڈ
