Tracking Code (7.x-1.7) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Code
cy: côd

en: Structure
cy: Strwythur
