Tracking Code (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Administration
he: ניהול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Configure
he: הגדרות

en: Active
he: פעיל

en: Code
he: קוד

en: Structure
he: מבנה

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
