Tracking Code (7.x-1.7) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Active
mr: सक्रिय

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: Structure
mr: आराखडा
