Tracking Code (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Statistics
az: Statistika

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Active
az: Aktiv

en: Structure
az: Struktur
