Tracking Code (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Statistics
da: Statistik

en: Configure
da: Konfigurér

en: Active
da: Aktiv

en: Click here
da: Klik her

en: Code
da: Kode

en: Structure
da: Struktur

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Visibility Settings
da: Indstillinger for synlighed
