Tracking Code (7.x-1.7) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།
