Tracking Code (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Active
el: Ενεργό

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Code
el: Κωδικός

en: Structure
el: Δομή

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
