Tracking Code (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Pages
ja: ページ

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Administration
ja: 管理

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Statistics
ja: 統計

en: Configure
ja: 設定

en: Active
ja: アクティブ

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Code
ja: コード

en: Structure
ja: サイト構築

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ
