Tracking Code (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Administration
oc: Administracion

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Configure
oc: Configurar

en: Active
oc: Actiu

en: Code
oc: Còde

en: Structure
oc: Estructura

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
