Tracking Code (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Home
pt: Início

en: Pages
pt: Páginas

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Administration
pt: Administração

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Configure
pt: Configurar

en: Active
pt: Ativo

en: Click here
pt: Clique aqui

en: Code
pt: Código

en: User Roles
pt: Papéis de Usuário

en: Structure
pt: Estrutura

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
