Tracking Code (7.x-1.7) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke
