Tracking Code (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Code
sr: Кôд
