Traction (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: content
be: змест

en: subscribe
be: падпісацца

en: Comments
be: Каментары

en: Search
be: Пошук

en: Top
be: Верх

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Featured
be: Рэкамендаваныя
