Traction (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: content
cy: cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd
