Traction (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: content
fa: محتوا

en: subscribe
fa: اشتراک

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Top
fa: بالا

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Featured
fa: ویژه

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم

en: Footer Third
fa: پاورقی سوم
