Traction (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: content
fi: sisältö

en: subscribe
fi: tilaa

en: Comments
fi: Kommentit

en: Search
fi: Etsi

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Featured
fi: Esitelty

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas
