Traction (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: content
hr: sadržaj

en: subscribe
hr: pretplati se

en: Comments
hr: Komentari

en: Search
hr: Pretraga

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Featured
hr: Istaknuto
