Traction (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: content
hy: պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Top
hy: Վերև

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
