Traction (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: content
jv: kontén

en: Comments
jv: Komèntar

en: Search
jv: Goléki

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Featured
jv: Fitur
