Traction (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: content
mn: агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Search
mn: Хайх

en: Top
mn: Дээд

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
