Traction (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: content
nl: inhoud

en: subscribe
nl: inschrijven

en: Comments
nl: Reacties

en: Search
nl: Zoeken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Featured
nl: Aanbevolen
