Traction (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: content
oc: contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Search
oc: Recercar

en: Top
oc: Naut

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Featured
oc: Distintiu

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
