Traction (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: content
sl: vsebine

en: subscribe
sl: naroči

en: Comments
sl: Komentarji

en: Search
sl: Išči

en: Top
sl: Na vrhu

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Featured
sl: Izpostavljeno
