Traction (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: content
sv: innehåll

en: subscribe
sv: prenumerera

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Search
sv: Sök

en: Top
sv: Överst

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Featured
sv: Framhävd
