Traction (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: subscribe
ta: சந்தாதாரர் ஆக

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Top
ta: மேல்

en: Right sidebar
ta: வலது பக்கபட்டை

en: Add new comment
ta: புதிய கருத்தை சேர்

en: Featured
ta: சிறப்பானவை
