Traction (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Top
ug: ئۈستى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش
