Traction (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: content
ur: متن

en: subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Comments
ur: تبصرے

en: Search
ur: تلاش
