Traction (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: content
ast: conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Search
ast: Guetar

en: Top
ast: Cimeru

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
