Traction (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: content
ca: contingut

en: subscribe
ca: subscriure

en: Comments
ca: Comentaris

en: Search
ca: Cerca

en: Top
ca: Part superior

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Featured
ca: Distintiu
