Traction (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: content
cs: obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Search
cs: Hledat

en: Top
cs: Nahoru

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Add new comment
cs: Přidat komentář
