Traction (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: content
da: indhold

en: subscribe
da: abonnér

en: Comments
da: Kommentarer

en: Search
da: Søg

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Featured
da: Anbefalet
