Traction (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: content
eo: enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton
