Traction (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: content
et: sisu

en: subscribe
et: telli

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Search
et: Otsing

en: Top
et: Ülesse

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
