Traction (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: content
eu: edukia

en: subscribe
eu: harpidetu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Search
eu: Bilatu

en: Top
eu: Goian

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Featured
eu: Ezaugarria
