Traction (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: content
fil: nilalaman

en: Comments
fil: Mga puna

en: Search
fil: Hanapin

en: Right sidebar
fil: Kanang sidebar

en: Add new comment
fil: Magdagdag nang bagong puna

en: Featured
fil: Itinatampok
