Traction (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: content
he: תוכן

en: subscribe
he: הרשמה

en: Comments
he: תגובות

en: Search
he: חיפוש

en: Top
he: עליון

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Featured
he: מובלט
