Traction (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Search
ja: 検索

en: Top
ja: トップ

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Featured
ja: 主な
