Traction (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Top
km: កំពូល

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស
