Traction (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: content
lt: turinys

en: subscribe
lt: prenumeruoti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Search
lt: Paieška

en: Top
lt: Viršus

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Featured
lt: Svarbus
