Traction (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Featured
ne: फेचर्ड
