Traction (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: content
th: เนื้อหา

en: subscribe
th: สมัครรับข้อมูล

en: Search
th: ค้นหา

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม
