Traction (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: content
tr: içerik

en: subscribe
tr: abone ol

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Search
tr: Ara

en: Top
tr: En üst

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Featured
tr: Öne çıkan
